Увійти в кімнату веб-конференцій
Skype Me™!
вул. Наукова, 7Б, пов. 2, оф. 209,
м. Львів, Україна,
+38 050 443 75 65
mg@lifeinsure.com.ua

KD Life

KD Life – міжнародна страхова компанія, яка входитьдо складу холдингу KD Group. Сьогодні це одна з ведучих компаній фінансового ринку Європи, в структурі якої оперує більше 50 великих страхових та інвестиційних компаній. Основними видами діяльності KD Group є: управління активами, страхування, надання фінансових та банківських послуг, капіталовкладення.

На сьогоднішній день активи компанії перевищують 1,3 млрд. євро.

Багатий досвід компанії – це більше 120 років успішної роботи в сфері страхування життя та ризиків, управління фінансовими фондами та інших фінансових послуг.

Холдинг KDGroup активно веде свою діяльність на території Центрально-Східної Європи, надаючи високоякісні фінансові послуги своїм клієнтам. На теперішній час в структурі холдингу KD Group представлено 34 дочірні компанії, 15 об'єднаних компаній, які діють на території таких країн, як Словенія, Хорватія, Румунія, Чорногорія, Болгарія, Словаччина, Польща, Чехія, Нідерланди та Україна.

В структурі холдингу KDGroup оперує ряд компаній, які розробляють стратегію інвестування грошових коштів клієнтів. Об'єктами інвестиційної діяльності групи являються європейські та світові промислові та фінансові компанії.

В своїй філософії компанія несе повагу до клієнта та індивідуальний підхід до кожного. Компанія дотримується високих стандартів якості роботи по всій Європі. KDGroup співпрацює зі світовим перестрахувальником Munich Re та аудиторською компанією PriceWaterhouseCoopers.

KD Life – одна з перших словенських страхових компаній, яка досягла значних результатів і на іноземних ринках. В 2006 році компанія страхування життя почала свою діяльність в Румунії. За результатам 2007 року KD Life Словенія стала компанією з найбільшим показником зростання на ринку Словенії з показником в 48%.

В 2007 році була заснована компанія страхування життя в Болгарії, також була розпочата діяльність в Словаччині, відкрито офіс в Чехії. В 2008 році продовжується відкриття страхових компаній в Хорватії та Україні.

В березні 2008 г. холдинг KD Group розпочав свою діяльність в Україні, заснувавши компанію страхування життя ЗАТ «КД Життя». Компанія активно розробляє інноваційні продукти, використовуючи вже існуючий багатий досвід в сфері страхування та управління активами, які будуть оптимально відповідати умовам та потребам українського ринку.