Увійти в кімнату веб-конференцій
Skype Me™!
вул. Наукова, 7Б, пов. 2, оф. 209,
м. Львів, Україна,
+38 050 443 75 65
mg@lifeinsure.com.ua

Подбайте про гроші на майбутню освіту своїх дітей вже сьогодні!

Як часто, дивлячись на свою дитину, ми думаємо: «Рости щасливою! Хай оминуть тебе негоди та труднощі, хай твоє життя буде повне радості та чудових подій!»  Ми докладаємо для цього максимум зусиль оберігаючи та дбаючи про своє чадо. Роки летять непомітно, і немовля з пологового будинку перетворюється на людину з власними інтересами, смаками, переконаннями. З часом постане питання про вищу освіту наших дітей, весілля, купівлю окремої квартири. А тому про майбутнє своєї дитини необхідно потурбуватися вже зараз поки ми маємо час.

Ні для кого не секрет, що якісна освіта в Україні є платною. На яку ми батьки зобов'язані мати гроші.

Відомий факт, що саме якісна освіта дасть більше шансів нашій дитині  досягнути успішної кар'єри в майбутньому.

Тобто саме від нас батьків сьогодні,  залежить, як складеться доля наших дітей в майбутньому. І чи отримають наші діти, можливість вчитись в престижному вузі.

В будь якому випадку нам буде необхідно знайти кошти для оплати навчання в ВУЗі. То чому ж чекати на цю проблему аж 16 років? Якщо ми можемо її вирішити вже сьогодні, поступово накопичуюючи ці кошти протягом тих же 16 років. 

Допомогти в цьому нам допоможе дитяче накопичувальне страхування. При досягненні повноліття наша дитина отримає в своє розпорядження достатньо велику суму коштів, за допомогою якої можна оплатити навчання або зробити іншу серйозну інвестицію в майбутнє. А що може бути краще для батьків, ніж бути впевненим в майбутньому своєї дитини?

Можна, звичайно, регулярно відкладати невелику суму на банківський депозит. Але програма накопичувального страхування набагато надійніша і зручніша:

  • досягнувши визначеного в страховому договорі віку ваша дитина гарантовано отримає не лише ту суму, яку ви запланували спочатку, але і додатковий інвестиційний доход. Ну а все-таки найважливіше в цьому договорі це захист страхувальника-застрахованного.
  • в разі смерті страхувальника з будь-якої причини договір вважається виконаним в повному об'ємі і дитина у вказану дату отримає 100% тієї суми яку планував(а) накопичити його батько або мама, навіть якщо був сплачений тільки один страховий внесок.
  • при настанні інвалідності 1 і 2 групи з будь-якої причини, із страхувальника знімається обов'язок по внесенню внесків і це гарантує, що у дитини і батьків будуть засоби, щоб забезпечити якісне навчання.
  • є можливість забезпечення поетапного отримання страхової суми - таким чином, практично повністю виключається ризик того, що дитина " спустить" отримані гроші в один момент.
  • якщо з дитиною що-небудь станеться в період страхування, то у батьків завжди будуть гроші для непередбачених витрат (наприклад, на дороговартісне лікування).

Унікальність даних програми полягає в тому що в нас є можливість подбати про майбутнє своїх дітей на 15 – 20 років вперед. Не дивлячись на непередбачувані обставини які можуть очікувати на нас батьків на протязі життя у вигляді інвалідності або смерті. Тобто в тих станах коли ми не зможемо потурбуватись про наших дітей. У вказаних випадках страхова компанія зобов'язується сплачувати внески за батьків і дитина по завершенні програми гарантовано отримає заплановану батьками суму накопичень. Що дасть можливість реалізувати плани батьків щодо майбутнього своєї дитини.

Важливою особливістю накопичувальних програм в користь дітей є те, що брати участь в них в якості страхувальника можуть не тільки батьки дитини, а й бабусі та дідусі, хрещені батьки при певних умовах. При цьому, страхові виплати отримує сама дитина строго по досягненні попередньо обумовленого віку.