Увійти в кімнату веб-конференцій
Skype Me™!
вул. Наукова, 7Б, пов. 2, оф. 209,
м. Львів, Україна,
+38 050 443 75 65
mg@lifeinsure.com.ua

Індивідуальне накопичувальне страхування

Все наше доросле життя ми наполегливо працюємо не задумуючись в повсякденних турботах про той час, коли ми перестанемо працювати. І як наслідок сучасні українські пенсіонери зіштовхуються з суворою реальністю, коли на пенсію яку дає нам держава прожити дуже важко. Коли вже й хотілось би відпочивати, та нестача грошей, заставляє й надалі працювати, допоки беруть на роботу та  дозволяє здоров'я.

Так як з такою пенсією не живуть а виживають.

Питання в тому, чи варто нам 20 років вчитись, 40 років  важко й наполегливо працювати, щоб дожити  до такого сумного фінішу під назвою пенсія.Можливо нам варто перейняти досвід Європи, де цей час називають відпочинком,вільним часом, золотим періодом життя. Так як там пересічний пенсіонер може приділити цей вільний час улюбленому заняттю, подорожам світом, і т.д. 

А дозволяють йому це зробити саме ті кошти, які він встиг накопичити собі невеликими частинами протягом активного періоду свого життя. 

Змінити таку ситуацію можемо і ми!Достатньо лише відкласти певну суму грошей для себе на цей період і, звичайно, чим більший час відкладати ці кошти, тим легше це зробити. Накопичувальні та пенсійні програми страхових компаній дозволяють заощаджувати собі гроші впродовж певного терміну відкладаючи невеликі суми кожного року.Придбавши поліс накопичувального страхування життя, людина, впродовж 20-30 років, щорічно відкладає для себе у страхову компанію суму, яка накопичується на рахунку разом із гарантованим прибутком та додатковим інвестиційним доходом.   Після завершення дії страхового поліса людина може одержати всю накопичену суму відразу, або підписати із страховою компанією договір про виплату їй довічної пенсії. Та в підсумку бути незалежною в фінансовому плані від милості держави та своїх дітей.

Накопичувальні страхові програми володіють дуже важливою властивістю. Окрім накопичення коштів страхова компанія забезпечує також і страховий захист цієї людини на весь період дії поліса. Звичайно поліси накопичувального страхування життя захищають від фінансових ризиків таких як:

  • смерть в наслідок нещасного випадку
  • смерть внаслідок хвороби
  • інвалідность внаслідок нещасного випадку
  • інвалідность внаслідок хвороби
  • травма внаслідок нещасного випадку
  • критичне захворювання.

Захистіть себе від бідності та заощадьте кошти для свого впевненого майбутнього!